Bölüm 187: (Fiziksel) Kavga Etmek

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Birini dövmekten keyif almak, amatör kavga izleme keyfi, Gandi’nin Mazlum’u, kavgaya hazırlık evresi, kimlik sorgulama ve küfür eşiği, kavga ettikten sonra arkadaş kalmak, dayak yesem iyi gelir, Mustafa Sarıgül nasıl kavga ediyordur ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

4 thoughts on “Bölüm 187: (Fiziksel) Kavga Etmek”

 1. Dövsen bile çok da zevk almazsın herhalde konusunda size katılabilirim fakat dayak yedikten sonra sana dayak atanı abine dövdürmenin zevkini hiçbir şeye değişmem. Yenilen dayak skorum 2 dayak atan kişiyi abime dövdürme skorum 2. Geçmişimle gurur duyuyorum.

  Like

 2. Alex rüyamda benim odamda beraberdik sonra boynundan öpüyordum ve çok tuzlu bu ne falan diyordum içimden. Sanırım az su içiyorsun dikkat et bebeğim 😄

  Like

 3. Canlarım merhaba bu hafta uzun süreli denebilecek bir ilişki bitirmekle meşguldüm ondan yorumum gecikti. Fakat konuyu ilk gördüğümde size tatlı bir fiziksel kavgayı mail olarak anlattım. Sözlü kavga edelim benimle baş edemezsiniz gerekirse tartışmaktan vazgeçersiniz ama fiziksel kavgadan nefret ediyorum. Ha onda da ağzını burnunu dağıtırım ama ne gerek var bundan bir insan neden keyif alır. Ayrıca bundan sonra uu ben onu öyle pataklarım vay efendim şurda şu kavgayı ettik gibi hikayeler anlatan erkekler benden uzak olsun dağ ayıları sizi. İkiniz kavga etseniz kim alırdı tartışması yapmadığınıza inanamıyorum.
  Sanırım cevap açıkça belli olduğu için..

  Like

 4. Kavgaya karşı biraz yüzeysel baktığınızı anladım. Sonuçta sevişmeyi hiç bilmeyen birine anlatsan iğrenç olduğunu falan düşünür ve haklıdır da ama sonuçta üremek gereklidir. Bundan zevk alırız. Kavga da öyle. O adrenalin ister istemez zevk veriyor. Tabi ki kötü bir şey falan filan ama bu yönün altını çizmek lazım.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: