Bölüm 247: Ünlü Davaları

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Gwyneth Paltrow davası, kaçırılan dava açma fırsatları, olası avukat oyunları, yargıyı meşgul etmek, yerelleşmiş halk mahkemeleri, Erman Toroğlu adaleti ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

3 thoughts on “Bölüm 247: Ünlü Davaları”

  1. ünlü davalarıyla çok alakam olmasa da geçen haftaki yorumda bahsedilen şahsiyetsiz şahsın kim olduğunu kitleler merak eder, ipuçları vereyim siz gereken sonuca ulaşırsınız. kendisi liseyi bitirdikten sonra abd’de allahın siktir ettiği saçma sapan bi kilise üniversitesine girince, o zamana dek kullandığı ismini ingilizcede çok afedersiniz SEN SİK anlamına geldiği için bir kenara bırakıp göbek adıyla kendini baştan yaratan, ama yeni yarattığı kişilik de pek bir boka benzemeyen biri. arada bazen istemsizce, bazen 25 senelik kini körüklemek için sosyal medyada denk geldiğimde görüyorum, benim liseden (ki kendi lisesi değil) tüm kişiliğini yine para üzerine bina eden, onun dışında şu kelimeleri yazdığım klavyenin üzerinde durduğu masa kadar aklı olmayan tiplerle takılıyor. ne diyeyim, aynılar aynı yere. sevgiler dostlar.

    Like

  2. Ünlü davaları dünyayı net bir şekilde iyiye götürüyor. Planımı yaptım Hakan, Hakan’ın Fahişesi ve benim olduğum bir rakı masasında Hakanı sivri dilli şarkıcı Arto gibi alttan alttan fişekleyip kavga çıkartmasını sağlayacağım ve bu sırada Alekse ve çeşitli arkadaşlarıma pişmiş kelle emojisiyle “ünlü oldum” mesajını göndericem.

    Like

  3. Bölümü dinlemediğimi ve konuyla alakalı yorum yapmayacağımı belirteyim. Çünkü başıma gelmeyen kalmadı. Hasta olmaktan korkan biriyim ve düzenli spor yapıp yediğine hep dikkat eden biriyim. Sigara da alkol de kullanmam. Çocukken gitmişimdir ama doktora veya dişçiye gittiğimi hatırlamıyorum. Senelerdir ideal kilomdayım. Neyse. İşten çıktım ertesi gün de bayram olduğundan geceye kadar dışarıda takıldım eve geldiğimde uyumak istemedim ve biraz PlayStation oynayayım dedim. Hafif de ateşim vardı. Sonrasını hatırlamıyorum. Ertesi gün doktora gittim. Kalp krizi falan sandım. Meğer epilepsi hastasıymışım. Ateşten mi yoksa ışığa bağlı mı olduğunu anlamak için kafama bir şeyler bağladılar sonuç da çıkmadı. Bir sonraki nöbetime kadar tek yaşamam yasak. Yanıma çocukluk arkadaşım yerleşiyor. Bir kaç gün sonra da hemofili hastası olduğumu öğrendim. Ben 11 yıldır adet görüyorum. Hiç mi anlamadın be kadın. Neyse işte çok çabuk kabullendim ve hiç üzülmedim nedense. Umarım Linacı olmanın bende yarattığı tahribatın farkına varmışsındır Aleks.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: