Bölüm 226: Ofise Dönüş, Robotsu İnsanlar

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Hastaya merhametin bitmesi, rapor alıp dinlenmek, tekrar ofise gitmeye başlamak, ofise gitmeyi kim istiyor, “iyi geldi”, insan suretinde robotlar, vize utancı, kurallara körü körüne bağlanmak, esneklik ve orta yol eksikliği ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

6 thoughts on “Bölüm 226: Ofise Dönüş, Robotsu İnsanlar”

 1. mental yangınlara itfaiye olma görevini üstleniyorum aleks ve vize için belgeleri verdiğin yerin adresini hakana söylemeni talep ediyorum. istifasını verip orada işe başlarsa daha mutlu olacağına inanıyorum çünkü arkadaşın maalesef katıksız bir robot. anonime “ben de seni seviyorum” diyerek beni de bir hafta sevgisiz hissetme batağına çekti ama olsun Aleks. Ben onu robot, kurnaz ve ahlaksız (özellikle ahlaksız) olduğu için seviyorum. yalnız tüm bu konuşmada hakana hak vermediğim tek bir yer var, orası da cuma günü pcr testi yaptırması. yerinde olsam test için pazartesini bekleyip hafta sonunu devreden çıkarır tatilime iki gün daha eklerdim.

  my dearıma dönmek gerekirse bu ölümcül hastalığı atlatmanın birinci kuralı terlemekti hakan ve ben olsam tüm dünya gibi karşında pozisyon alarak değil farklı pozisyonlar alarak seni terletebilirdim. hatta çıtayı bir üst seviyeye çıkarıp halsiz olduğun için sigaranı yaktıktan sonra dudaklarına üfleyebilirdim. bir daha kendini yalnız hissetme my dear, şehvetin zinaya dar geldiği o gün yanı başında olacağım.

  dipnot:aleks seni bu alt metni erotizm olan hikayede seslendirici yaptığım için utanıyorum, bazı yerleri yumuşak geçtim umarım yumuşaktır

  Like

 2. Ben olsam ikinci vize randevusunda başka hata çıkardı kesin. He zaten gerek yok bunlara. Avrupayı görmek isteyen Edirne’ye gitsin.

  Hakan’ın geçirdiği kötü haftanın içimi parçaladığını da söylemek istiyorum. Sizleri seviyorum.

  Like

  1. Yazık size. Bütün bölümlerinizi hayranlıkla dinledim ve ilk yorumumu büyük bir heyecanla yaptım. İlkinde salak dediniz. Her zamanki ironik konuşmalarınızdan yanlış anladığımı düşündüm, güldüm geçtim. İkinci yorumumu okuduktan sonra yine salak dediniz. Çok zoruma gitti. Sizi sevenlere yakıştırdığınız şey bu mu.
   Umarım bu yorumu da okursunuz da tüm dinleyenler nasıl bir anlayışta olduğunuzu benim dilimle anlamış olur.
   Eleştiriye gelemiyorsunuz abiler bu kadar basit. Bundan sonra da benim için bittiniz. Haftaya vereceğiniz cevaptan sonra tek bir bölümünüzü bile dinlemem artık. 226 bölümdür harcadığım zamanlara yazık. Sizden öğreneceğim bir bok yokmuş

   Like

 3. Yazık size. Bütün bölümlerinizi hayranlıkla dinledim ve ilk yorumumu büyük bir heyecanla yaptım. İlkinde salak dediniz. Her zamanki ironik konuşmalarınızdan yanlış anladığımı düşündüm, güldüm geçtim. İkinci yorumumu okuduktan sonra yine salak dediniz. Çok zoruma gitti. Sizi sevenlere yakıştırdığınız şey bu mu.
  Umarım bu yorumu da okursunuz da tüm dinleyenler nasıl bir anlayışta olduğunuzu benim dilimle anlamış olur.
  Eleştiriye gelemiyorsunuz abiler bu kadar basit. Bundan sonra da benim için bittiniz. Haftaya vereceğiniz cevaptan sonra tek bir bölümünüzü bile dinlemem artık. 226 bölümdür harcadığım zamanlara yazık. Sizden öğreneceğim bir bok yokmuş

  Like

 4. Selamlar. Sizi çok seviyorum ve yıllardır dinlememe rağmen ilk kez yazıyorum. Yazmamın sebebine gelince, Hakan’ın covid geçirmesi ve bu süreçte yaşadıkları beni gerçekten üzdü. Aynı hissiyatı, işsiz kaldığım bir dönemde evde ailem bana yaşattı sağolsunlar. Bu arada Alex sana da katılıyorum. Gerçekten bu dönemde herşeye olan inancım sarsıldı. 3 aydır çalışıyorum ve ailemle gerek olmadığı sürece iletişimi kestim. Kendi evimde tıpkı bir pansiyonda yaşıyormuş gibi yaşıyorum. Hakan seni çok seviyorum, lütfen üzme kendini, herşey gelip geçer inşallah. Kötü cümlelerim için kusura bakmayın. Kendinize çok iyi bakın. Güzel sohbetleriniz için de çok teşekkürler.

  Like

 5. Aşırı keyifli bir bölümdü, teşekkürler. Son 2 bölümdür yorumlarını takip ettiğim muzyback arkadaşı, eleştiriye tahammül edemediğinize yönelik eleştirisini eleştirmenize tahammül edemediğine yönelik bir iç görü kazanması için bir terapistle görüşmeye davet ediyorum.

  Tekerleme gibi bu yorumuma yönelik eleştirilerinizi heyecanla bekliyorum. 😀

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: