Bölüm 192: Ünlü Benzerleri

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Ünlü görme keyfi, Uğur Yücel oyunculuğu, sonu ölümle biten benzetme, kötü benzeticiler, benzerlik türleri, bir Göksal Kaya savunması, yeni Beylikdüzü Belediye Başkanı, ünlü benzerliği şakaları ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

8 thoughts on “Bölüm 192: Ünlü Benzerleri”

 1. Ay geri döndünüüüz, nasıl sevindim anlatamam. Sizi 2019 başlangıcında iş için ülke ülke gezmeye başlamış ve kendimi arkadaş ortamlarından dışlanmış hissederken buldum. O zamandan beri tüm bölümleri manyak gibi dinliyorum. Birkaç aydır 200. bölümü de yayınlayıp veda edeceksiniz hissi vardı. Sanki keyif almıyordunuz artık. Bu bölüm bana umut verdi, sizi tanıdığım orijinal haliniz bu! ❤

  Like

 2. Atatürk’e benzediği için yüz yıl önceden geliyormuş gibi giyinen amcayı konuşmamanıza çok şaşırdım 😦 bir de gigi hadid konuşulmuş sadece ama nefret ettiğiniz siyasi,tarihi bir kişiye benzeme şansınız da var 😦

  Like

 3. Bu Atatürk’e benzeyen adam izmirli. Hakan belki bilir Bostanlı’da Cihat Kora Anadolu Lisesi var ve her yıl cumhuriyet balosu yaparlar. Bu adam da her yıl orda zeybek oynayıp bekar annelere yürüyor. Atam Atam sen kalk ben yatam senin ekmeğini kimler yiyiyor yazıklar olsun.
  Beni ne zaman bir ünlüye benzetseler gıcık oluyorum Avrupa Yakası Volkan gibi “Orijinalim lan ben” diye haykırasım geliyor. Fakat gerçekten benzeyen insanları görmek bence çok komik, yan çar gibi.

  Like

 4. Not: Gidip baktım Atatürk’e benzeyen adam Ardahanlıymış. Sanırım en iyi İzmir’de Atatürk aşkından karı düşürürüm diye burda yaşıyor. Fikrimi onaylıyor musunuz?

  Like

 5. Saçımın kızıl olması sebebiyle kızıl saçlı her ünlüye benzetildim. Bunlar arasında elçin sangu’dan doctor who’daki Karen Gillan’e ve game of thrones’daki yabani kıza kadar birbirinden alakasız kadınlar var. Marketteki kasiyerin, yüzümde maske varken, sizi bi ünlüye benzetiyorum demesi artık bu benzetme işinin bokunun çıktığı andı. Böyle olunca bütün kızıl saçlı ünlüleri sayıyorum ki biran önce sohbet son bulsun.

  Like

 6. Ben Alexander Koray Li, benzetildiğim ünlü Aleks. Fotoğrafınıza ulaşmak eskiden daha zordu ama yine de insanlar bir yolunu bulup, ses tonun şöyle benziyor konuşma tarzın aynısı, diye sallayarak (sanki referans alınabilecek başka bir bilgi var ortada) bir şekilde benzetiyordu. Halbuki tek ortak noktamız malum. Ünlü benzeri olmak gerçekten yorucu ve insanın üzerine benzersiz bir sorumluluk yüklüyor. Sevgiler.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: