Bölüm 211: Elon Musk Reloaded

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Gecikmiş bir özür, Elon’un muhteşem icatları, hayaller/gerçekler, kâra geçme mucizesi, Time yılın kişisi rezaleti, Covid tutumu ve Özgür Demirtaş benzerliği, 50 yaşında edgelord olmak, kripto fiyaskosu, techbro mastürbasyonu, özel hayatında skandallar ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

9 thoughts on “Bölüm 211: Elon Musk Reloaded”

 1. Sevgili Aleks ve Hakan öncelikle sıkı bir fanınız olduğunu belirtmek isterim. Her bölümünüzü en az iki kere dinlemiş biri olarak ısrarla Elon Musk hıyarı için ikinci bir bölümünü bekledim. Benim gözümde Elon Musk’ın tek işlevi insan turnusolu olması.Bir insan neden Elon Musk’ı sever cidden akıl alır gibi bir şey değil. Bir insan Elon Musk’ı seviyorsa o insanla ilişkilerimi koparmam için çok gerekli bir sebep olduğunu düşünüyorum. Çok sevdiğim bir youtuber Elon Musktan araba aldı diye adamı takip etmeyi bıraktım. Bu götoğlanına para kazandıran heriflerle işimiz yok. Lütfen sıradaki bölümlerinizden birini bazı kitleler tarafından ikinci Atatürk olarak görülen Ö D hocam için yapın. Sizler çok öpüyorum iyi ki varsınız dünyayı iyiye götürüyorsunuz.

  Like

 2. Aleksin sevmediği kişileri neden sevmediğini uzun uzun anlattığı bölümler en sevdiğim bölümler. 2018’de daha herkes Elon Musk överken bu düzenbazın ipliğini pazara çıkaran ilk kişilerden birisin Aleks abim seni saygıyla selamlıyorum.

  Bu arada patreonda üyeliği olmayanlar da Özgür Demirtaş bölümünü dinleyemeyi hakediyor 😦 Özgür Beyin “Yunanistan batacaktır Türkiye ise yükselen güçtür” tarzı tweetlerini arkada Neşeli Günler film müziğiyle okursanız çok sevinirim. Küfür etmezseniz dava falan da açamaz. Sevgilerle.

  Like

 3. Selam Aleks, Merhaba Hakan.
  Yeni yıla da bomba bi bölümle başladığınız, çokça güldürüp, Elon nefretimizi törpülediğiz için sağolun.

  Aleks’in neredeyse tüm tezlerine katılıyorum ama bir de kim katılıyor biliyor musunuz? Mustafa Sarıgül! Evet, maalesef kendisi de azılı bi Elon Musk hater’ı çıktı. Tam bölümü dinlemeyi bitirdiğimde karşıma çıkan bi haberi sizle de paylaşmak istiyorum.

  Demiş ki; “Adam ölüyü ve diriyi bırakmış, gözü Türkiye’ye dikmiş. Aniden Türkiye sevdası oluşmuş. Niye oluşmuş biliyor musunuz? Yer altı madenleri ve bor var. Bu bordan çıkacak olan malzemeden de elektrikli araç yapılacağını tespit etmiş. Erzurum’dan diyorum ki Elon Musk, aslan parçası, biz Atatürk milliyetçisiyiz, yer altı kaynaklarımızı sana yedirmeyiz. Sen burayı bu kadar sahipsiz mi gördün? Şunu bilesin ki Türkiye sahipsiz değildir. Bizim yer altı kaynaklarımız da atalarımızın, dedelerimizin kanıyla yoğrularak alınmıştır, yolun açık olsun.”

  Kendisini günahım kadar sevmem ama hak vermeden edemedim :))
  Neyse, hoşçakalın, sağlıcakla kalın..

  Like

 4. 2018’deki bir podcast bölümünüzü dinlerken Powerapp Podcast festivaline katılacağınızı duyunca kısıtlı veri bulunan festival görüntülerinden ikinizin fotoğrafını buldum.Hanginiz Hakan hanginiz Aleks?Kim bu gözlüklü.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: