Bölüm 237: Yaz/Kış Saati

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Yaz saati çağrışımları, ne zaman karanlık olsun, tek saatte kalmanın avantajları ve kaybettirdikleri, hangi saat daha sağlıklı, teknolojinin hatasız ve tatsız olması, bireysel saat dilimleri ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

2 thoughts on “Bölüm 237: Yaz/Kış Saati”

  1. Ülkeler arası uzak ilişki yaşayan insanlar vardıırrr! Arada bir saat olması hadi yine idare edilebilir de iki saate çıkınca cidden sorun yaratıyor. İyi geceler sevgilim demek için arıyor, bende saat daha 10, ben konuşmamızın üzerine ikinci bir hayat yaşıyorum. Ne olurdu bu inat bırakılsaydı da ben sevdiceğimle bari sabit bir saat diliminde buluşabilseydim.
    PS: işe giden koca koca insanları geçtim de sabahın yedisinde yola düşmek zorunda olan sabahçı bebeler napsın bu hayatta. Zaten D vitamini yönünden kıtlık çekiyormuşuz gibi değerler gösteren bir toplumun çocuklarını gün doğmadan okula yollayıp, okul çıkışı da ödev mödev ayağına eve kapatmasını ne yapacağız ya?

    Like

  2. Umarım sirkadiyen saat üzerine çalışmaları ile nobel almış profesör aziz sancar bu programı dinlemez, hakan gibi bir türk gencinin cahilliği ağlatırdı adamı herhalde

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: