Bölüm 231: Çiftlerle Tatile Gitmek

Haftalık bölümleri canlı ve görüntülü izlemek, ilave içeriklere ulaşabilmek ve bizi desteklemek isteyenler için: Patreon

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroidSpotify

OYLAMA

Çiftlerin çiftlerle takılmak istemesi, double date gerginliği, bekar tehlikesi ve hakları, nasıl bir çiftle tatile gitmek istemezsin, kavganın yarattığı gerilim ve fırsatlar ve çok daha fazlası bu bölümümüzde.

4 thoughts on “Bölüm 231: Çiftlerle Tatile Gitmek”

 1. Sevgili Alex & Hakan, ilk bölümlerinizden beri sizi dinliyorum ancak bugün gölge dinleyeciliğimi bozarak ilk kez yorum yapıyor ve oy kullanıyorum. Bu biraz bekaretimi kaybetmişim hissini verdi.
  Sevgilimin yabaniliğinden dolayı ilişkimizin 4. yılında ilk kez çift buluşmalarına başladık. Şanslı ilk karşı çiftimiz yeni sevgili, sürekli mıç mıç ve gereksiz sevgi gösterileri, burundan makas almalar ve aptal yılışkan gülmeler. Muhteşem sinir bozucuydu. Ayrıca bu durum bizim oturmuş (doymuş) ilişkimizi o ortamda ‘sevgisiz çift’ gibi gösterdi.
  Neyse o buluşma ne kadar sıkıcı geçtiyse de sevgilim o akşam kıskandığından mı yoksa kaybettiği libidosunu bulduğundan mı bilmiyorum ilişkimizi canlandırdı. Sonuç olarak ne kadar sıkıcı olsada sonunda dünyamı iyiye götürdü. Sizi seviyorum.
  (Hakan üzülme, komik erkekler sonunda en güzel kadını alırlar)

  Like

 2. Barondan aldığım cesaretle bende ilk dinleyicileriniz biri olarak yorum yapmak istedim. Siz benim bunca yıldır tek entelektüel arkadaşlarım oldunuz ve hiç bırakmadığım tek alışkanlığım sizi dinlemek. Her şeyden sıkıldım ama sizden asla. Bir gün bu son bölüm diyeceksiniz diye çok korkuyorum. İnş ilerde en kaliteli baston markaları hakkında bölümünüzü de dinlerim 🙂

  Like

 3. Bana kalırsa çiftlerin yanında third wheel olma durumu takıldığın çiftin kimyasına göre inanılmaz değişen bir durum, kendi karşılaştığım couple stereotipleri şöyle:

  -kimsenin yanında olduğuna aldırmaksızın sürekli sarılıp öpüşüp fingirdeyenler
  -partnersizsin diye yanına birini bulmayı görev edinenler
  -sanki onların çocuğuymuşsun gibi ebeveyn rolüne bürünenler
  -saçma sebeplerden sürekli tartışıp seni hakem/arabulucu pozisyonuna atayanlar
  -sen kötü hissetme diye birbiriyle ofis arkadaşı tadında resmi takılanlar

  Liste uzar gider ama şunu söylemeden edemeyeceğim Dişil-Tasma çifti son madde dışında diğer tüm maddeleri kapsıyor olabilir öyle bir hava sezdim bu ikiliden

  Son madde Aleks-Hakan’ın Hocası çifti olabilir sizin yorumunuza bırakıyorum

  PS: Eril’i özledik 😦

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: