Bölüm 59: Ünlülerin Saygınlığını Yitirmesi, Hamamlar

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

Dünya Nereye Gidiyor’un bu bölümünde ünlülerin toplum içindeki saygınlığını ve yıldız konumunu kaybetmesinden ve hamamların ne kadar kötü olduğundan bahsediyoruz. İyi dinlemeler.

8 thoughts on “Bölüm 59: Ünlülerin Saygınlığını Yitirmesi, Hamamlar”

 1. DiCaprio sayesinde Keanu Reeves’in değerini daha çok anlıyoruz 🙂 Bu arada Aleks, tüm ünlüleri aynı kefeye koyma. Magazinci tayfayı boşver. “Gerçek” sanatçının bir görevi de topluma gerçekleri göstermektir, yol göstermektir. Bazı sanatçılar mesaj verebilecek kapasitedeler bence. Mesela Rage Against The Machine (ki protest bir gruptur) gitaristi Tom Morello, Harvard mezunu aktivist bir adam. Bu adam konuşmasın da ne yapsın? Valla konuştu mu da iyi konuşur ben çok severim yani 🙂 Son olarak, Cumhuriyetçilerden ve Liberallerden nefret ediyorum 😀

  Like

 2. siteye bu kez girdigimde podcast otomatik calmaya baslamadi. bu duzeltme icin tesekkurler, artik tekrar dunyanereyegidiyor podcast dinleyebilirim.

  Like

 3. Hep hamamı hamam olarak değil de public oluşu üzerinden eleştirmişsiniz. Dediğiniz gibi bir 5 derece düşse, kimse de olmasa şahane bir ortam sunacak. Neyse ki kadınlar hamamında karşındakinin birtakım uzuvlarını görmek çok bi mesele değil ve ortam homoerotik olmaktan oldukça uzak :’) bunu benzer şekilde spor salonlarına giden erkek arkadaşlarımdan da duyuyorum, bayağı da dert oluyordu içlerine, hemcinslerimden böyle bir şey hiç duymadım. Neyse ama biz yine de garantiye almak lazım diyip eve türk hamamı yaptırdık, teşekkürler babacım :’)

  Bir de önceki bölümlerde star olmaktan konuşurken gerçek hayatta insanları da tanıdıkça “ay bu muymuş” diyip gözde büyütmeyi bırakmaktan bahsetmiştiniz. Sosyal medya vs iyice herkesin özeline girince ben de aleks gibi çok kaale alamamaya başladım. Senelerdir hayranı olduğum ünlü yok. Olsaymış ama keşke, azcık heyecan olurdu :’)

  Like

 4. Senin halvet dediğin manası seks oluyor hakancığım. Ayrıca hamamda sauna ve fokurdayan havuz gibi çok güzel şeylerde var. Derindeki gözeneklerinin açılıp yepyeni bir adam gibi hissetmemişsen o tellakın suçu. Ben seni müsait bir zamanda göbek taşşıma yatırır köpüklerim. Kıps 😉

  Like

 5. siteye girince oluşan sessizlik çok iyi olmuş soundcloud dan dinliyordum sırf bu yüzden.

  konular da her zamanki gibi akıcı ve eğlenceli. bir başka homoerotik kültürel öğemizi de bu vesileyle ben eklemek istiyorum: yağlı güreş.

  Like

 6. suratina tukurulesi bono, bir konserinde sarkisina devam ederken aniden durup herkesi susturur ve sik araliklarla ellerini cirpmaya baslar.
  sonra seyirciye donup; “bakin.. ellerimi her cirptigimda afrika’da bir cocuk ölüyor.” der.

  herkes saskinca bakinirken on siradan bir ses yukselir;
  “sende ellerini cirpma o zaman amina koyayim.”

  Like

 7. bastırıp bilinçdışınıza attığınız / attırıldığınız homoseksüel eğilimlerinizin çıplak hemcinslerinizi görmenizle birlikte depreşmesi sizi rahatsız ediyor ve hamama karşı çıkıyorsunuz.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: