Bölüm 77: Sizden Gelenler


Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid 

Yeni bölümümüzde sizden gelen yorumları yorumladık. İlişki tavsiyesi verdik, hayatı Arto gibi yaşamaktan, kellik şiirlerinden, insanın içindeki düğümleri çözmesinden, kadınların çelişkili isteklerinden ve uzun saçlı kellerden bahsettik. İyi dinlemeler.

10 thoughts on “Bölüm 77: Sizden Gelenler”

 1. Hakan, sende beş dakika sonra uçağı kaldıracak onbeş dakika sonra hostesi götürecek Kaptan sesi var, yemin ederim.
  bu iyi bişey mi? bence iyi bişey. bi ara bize anons vermelisin.

  Aleks seni övmüyorum, sonra utanıp Allah belanı versin demeni istemem. Hepimiz zaten senin ne kadar efendi, düzgün, terbiyeli, yaşlıların “dur şunu torunumla tanıştırim” diyeceği türden bir adam olduğunu biliyoruz zaten… ups

  Like

 2. Merhabalar
  Düşündüğünüzün aksine ben Murat Akay değilim. Yalnızca kel ve fit insanları hoş bulan ve iyi müzikten anlayan bir bayanım.
  Geçmiş bölümlerde dile getirdiğiniz bir şey uzun zamandır aklımda; spotify a açılma fikri.
  Ben doğru bulmuyorum. Fazla keşfedilmenizi istemiyorum açıkcası. Altınızda “ şuradan gelenler +1” tarzı yorumlar görmek istemiyorum. Bir arkadaşıma sizden bahsetmeyi düşünüyorum ara ara, eminim hoşuna gider, ama ona bile söylemekten kaçınıyorum. İlla açılacaksanız spotifya, bari önceden söyleyin de arkadaş benden duymuş olsun sizi.
  Sevgiler.

  Like

 3. Aleks’in tipini, tarzini asagi yukari tahmin edebiliyorum ama Hakan asla gozumde canlanmiyo, hele kot tisortle hayal bile edemiyoum.Bir gun sizi gorursek Hakan’a şok olacagimdan o kadar eminim ki.

  Like

 4. Merhaba ben geçen bölüm sizi bazı uygunsuz yorumlar atmış olabilirim, hatta attım ama bu demek değil ki en iyi dinleyicilerinizden biri olmayayım. Neyse birkaç dini inancın tanrısından belanızı vermesini isteyerek geyiğin dozajını biraz fazla kaçırmış olabilirim. Bundan dolayı sevgili aleks’e (bu arada ks ile yoksa x ile mi aleks ? ) ve hakandan özür diliyorum. ❤

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: