Bölüm 53: Show Must Go On, İzin Alıp Evde Oturmak

Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

53. bölümümüze gösteri dünyasındaki hayırsız evlatların, taş kalpli duygusuzların maskesi, kalkanı ve hatta sığınağı olan “show must go on” mantalitesini yerin dibine sokarak başlıyoruz. Daha sonra Instagram ve seyahat bloggerları yüzünden hepimizin zihnini ele geçiren tatile gitme virüsüne karşı izin alıp evde oturmanın avantajlarından bahsediyoruz. İyi dinlemeler.

9 thoughts on “Bölüm 53: Show Must Go On, İzin Alıp Evde Oturmak”

 1. Foo Fighters’ın solisti Dave Grohl bir konserinde bacağını kırdığı halde sahneye dönüp konseri (tam bilmiyorum belki 1-2 şarkıyı) tamamlıyordu. Şimdi biz bu adama şovmen, show must go on’cu dersek hakaret olmuyor mu? Bu adam bu hareketi yapıyorsa gerçekten işini sevdiği ve hayranlarına karşı bir sorumluluk hissettiği için yapıyor. Hatta fark ettiyseniz bölümde örnekleri hep ölüm üzerinden verdiniz. Peki ölüm gibi ekstrem olmayan durumlarda şovunu devam ettirenler de mi kötü oluyor yani?

  Like

 2. Sıkı bir takipçiniz olarak Hakan’ın beni sevmemesi durumuna çok içerlemiş olacağım ki, rüyamda programınıza misafir olduğumu ve Aleksle muhabbet ederken, Hakan’ın kayda gelip “Bu da mı burda? diyerek dönüp gittiğini gördüm.” Artık bu buzların eritilmesi adına size bira ısmarlayıp, hoş sohbetiniz eşliğinde bir DNG – FAN buluşması istirham ediyorum.

  Like

 3. O sözde sanatçı, 45 dk lık o sözde performansta benim 1 yıllık kazandığım paranın iki katını kazanıyorsa; değil yakını, mezarda olan kendi bile olsa önce o şarkıyı söyleyip, sonra kabir meleklerinin sorularına cevap verecek

  (level 45 te inferno skill’i açılan oyun knight online dı. 10 seneden fazla olmuştur oynamayı, dilime pelesenk olan eski anılarımdan)

  Like

 4. Sizi uzun zamandır takip ediyorum, çok beğeniyorum ve seviyorum. Sizi dinlemenin benim için başlı başına bir eylem olduğunu size söylemek istiyorum.

  Hamiş: İnsanlar giderek Hakan’a benzediğimi söylüyorlar. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

  Like

 5. İzin alıp evde oturmasak da güzel bir otelde geçirsek tatili. 1 hafta filan evde oturmak evliler için riskli biraz. Amaç kafa dinlemek ise çocuksuz oteller iyi oluyor.( Doğumlar dünyayı kötüye götürüyor.)
  Tabi bunu da çok yadırgayan insan oluyor. Tatile gidince illa koy koy, köy köy oraları gezip paylaşımlar yapmamız gerekiyor, yoksa tatil yapmamış oluyoruz.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: