Bölüm 65: Berberler, Milenyaller


Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

3K kuralı, berberle duygusal ilişki kurmak, modern saç kesimleri, dünyanın en sığ muhabbetleri, milenyaller aslında kimdir, en iyi jenerasyon hangisi, yaşlılarda saygı ve tecrübe kalkanı, milenyal dünya lideri ve çok daha fazlası yepyeni bölümümüzde!

7 thoughts on “Bölüm 65: Berberler, Milenyaller”

 1. Berber dediğin bedava psikolog gibi bişidir. Siz kimsiniz ki bunca yıllık geleneği bozmaya kalkıyorsunuz hey haat. Ayrıca boktan psikologlara binlerce lira bayılıp sikilirken laf yok, mahalle berberin azıcık değdirdi diye hemen berberler dünyayı kötüye götürüyor…

  Psychologists fuck you with high price seance and no one bats eye.
  Berbers touch you with their penis everbody loses their mind -joker

  Like

 2. Artık itiraf zamanı geldi: 16 yaşında liseli ve liseci bir kardeşinizim ben. İlk başta Aleks yeni nesil daha kendini kanıtlamadı dediği zaman biraz alındım ama sonra okul arkadaşlarım aklıma geldi ve Aleks’e hak verdim. Gazapizm dinleyip Çukur izleyen iğrenç bir nesil geliyor resmen. Narsistlik olarak algılamayın ama yaşıtlarıma göre daha oturmuş bir müzik, dizi/film zevkimin ve genel kültürümün olduğunu düşünüyorum. Bak Alekscim Radiohead ve Muse dinleyip The Office izliyorum ve neden para basılıp borç ödenmez biliyorum daha ne kadar kendimi kanıtlamam lazım size hahahahahhaahaha

  Like

 3. podcastte referans verdiğiniz şeylerin linklerini şovun notlarına koysanız dinleyiciye kolaylık olur. dinlememiz bittikten sonra bahsettiğiniz şeylere tıktık bakarız.

  Like

  1. bir de aleks’in sonda milenyallerin iyi olmasının ispatı olarak verdiği kim jong-un örneği tam hakan’ın ciddi ciddi savunacağı tipte bir şey. hakan’ın sağduyulu itirazlarına güldüm. sağ gösterip sol vurdu bu bölüm.

   Like

 4. Instagram bölümünüzü daha yeni dinledim. Hakan private hesaplardan yakınmış, her şey ortada olmalı demiş ama kendisi yok. Biz artık görmek istiyoruz.

  Like

 5. Aga gıcıklık etmek gibi olmasın ama benim bi berberim var 25 tl alıyor.
  bi bayram aceleden memleketteki berbere gittim. Memlekettekine yanları topla yeter dedim. Adam ” Oh be abi özel bi şey dicen diye çok korktum saçını kim yaptıysa ona tebriklerimi ilet. Senin saçları süper kesmiş adam mesleğimizin erbabıymış belli” dedi.

  Sonra ben gittim berberime bunu olayı anlattım. Herif keyiften dört köşe oldu. O da teşekkürlerini iletme mi istedi ve ” kimse o berber de delikanlının dibidir bizim meslekte kimse kimseyi bu şekil takdir etmez sağolsun” dedi.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: