Bölüm 66: Streaming Servisleri


Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

Netflix, Spotify, Puhutv ve benzerleri hayatımıza girdikten sonra çok hızlı bir yükselişle bugün birçok insan tarafından en çok kullanılan hizmetler haline geldiler. Ucuzluk, kullanışlılık, içerik kalitesi açısından pek fazla diyecek bir şey yok, ama geleneksel yöntemlerin de hiç mi hatrı yok? Bu bölümümüzü dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Not: Söz verdiğimiz üzere, Ermenike videosu

4 thoughts on “Bölüm 66: Streaming Servisleri”

  1. Hakanın Tsubasaya koştuğu dönemleri anlattığı sırada aklıma Cumartesi sabahları Pokemon izlemek için erken uyandığımız çocukluk günleri geldi. O anın keyfini şu yaşıma kadar hiçbir şeyden alamadım sanırım. Beklemenin sonunda gerçekleşen buluşma da içeriğin kalitesi kadar önemliydi bence o dönemler.

    Not: Ömerin Netflixte Pokemon bulunduğunu belirtmesiyle netflixe geçmek için sonunda bir sebep buldum galiba. Belki de kendimi şımartıp sadece cumartesi sabahları izlerim 🙂

    Like

  2. Ömer ve Hakan’ın her türlü olumsuzluktan güzellik çıkartma çabası bir yerden sonra sıktı. Tamam zorluk çoğu zaman keyfi arttırıyor da bu kadar meraklıysanız ben size daha iyisini söyleyeyim: herkesin evinde tv olmayan, izlemek için başkasının evine gitmeniz gereken zamanlar. Veya ondan da öncesi radyo tiyatroları. Günlerce beklerdik o tadı başka hiçbir şeyden alamıyorum. Ondan daha iyisi tabi ki Hacivat Karagöz dönemi. Şehrimize gelsin diye yıllarca beklerdik ne güzel günlerdi. Gerici ibneler sizi.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: