Bölüm 67: Dünya Kupası ve VAR, Big Dick Energy


Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

Sevelim veya sevmeyelim, Dünya Kupası son 1 ayımızı domine etti, her türlü muhabbetimizin konusu oldu, hayatımızı kendi etrafında şekillendirdi. Belki de hepsinden önemlisi, futbolu en çok sevenlerle hiç sevmeyenleri bir an önce bitmesini isteme konusunda ortak noktada birleştirdi. Öte yandan herkese muhabbet malzemesi verdi, VAR ile hayatımıza heyecan getirdi. Bu bölümde iyisiyle kötüsüyle futbolun detaylarına çok girmeden dünya kupalarını konuşuyoruz.

İkinci konumuz aniden ortaya çıkan ve Dünya Kupası kadar olmasa da son günlerin gündemini belirleyen bir fenomen: Big Dick Energy. Ne olduğunu, kimde olduğunu, kadınlara ve erkeklere ne tarz fırsatlar sunduğunu anlatmadan tüm konuları bölüme bırakmak istiyoruz. İyi dinlemeler.

 

4 thoughts on “Bölüm 67: Dünya Kupası ve VAR, Big Dick Energy”

  1. bu haftaki bölüm bok gibiydi. aşırı sıkıcıydı. big dicklerde kaybolup gittiniz. diğer bölümlere nazaran enerjisi ve dinletme çekiciliği düşük bir bölümdü.

    Like

  2. Keşke Hakan bölümün başında bahsettiği yazarın bir linkini koysa 😦 Bir türlü bulamadım.Cahilliğimi mazur görün.

    Like

  3. small dickler kendi aralarında toplanıp şöyle demiş; madem kendi yok,öyleymiş gibi davranalım en azından. Bu instagramda filtre koymak gibi birsey, gerçeği hiçbir zaman yansıtmıyor.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: