Bölüm 69: Gizem Bağımlılığı


Dünya Nereye Gidiyor’u telefondan dinlemek ve abone olmak için:
Apple iOSAndroid

OYLAMA

En heyecanlı yerinde biten diziler, sonu tahmin edilemeyen filmler, gerçekdışı konularda mental egzersizler, naif ve zararlı komplo teorileri, kimler neden komplo teorilerine inanır ve çok daha fazlası yepyeni bölümümüzde!

5 thoughts on “Bölüm 69: Gizem Bağımlılığı”

 1. eril’in getirdiği konular %99 ilginç oluyor, tebrik ediyorum. Bir de 69. bölümünüz olması sebebiyle ergence bir cinsellik üzerine şaka beklemiştim, olmaması biraz üzdü.

  Like

 2. Burç yorumu furyasından bahsetmemeniz üzdü, geçen gün ay tutulması olunca tüm burçlara bi şeyler olması falan… aşırı gizemli *-*

  Like

 3. Yuzlerinizi gormeden sizi dinlemek de bir gizem bagimliligi bence.Sadece sesiniz var, isimleriniz bile gercek olmayabilir.Belki anonim olmasaydiniz bu kadar dinlemezdim.

  Like

 4. Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü! Şaka maka son üç bölümü dinleyemedim ama “sonraki haftalarda yeni bölüm beklerken dinlerim” diyerek kendimi avutuyorum. Bomboş ve gereksiz yorumlarıma kaldığım yerden tam gaz devam.

  Like

 5. Gizem bağımlılığını güya iyi bir özellikmiş gibi gösterip ‘Ağğbi ben tam bir gizem bağımlısıyım, çok başka kafalar siz anlamazsınız moruk’ diye ortalıkta gezinen tiplerin türemesinden korkuyorum

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: